زیمنس siemens

6 کالا

 • ماشین ظرفشویی زمینس مدل SN258l20TM

  19,860,500 تومان
  ماشین ظرفشویی زیمنس مدل SN258l20TM یکی از بهترین محصولات شرکت زیمنس است. ویژگی مهم این محصول شستشوی سریع،خشک شدن  و درخشش  ظروف و همچنین دارای سبد varioflex pro و varioDrawer pro می باشد که انعطاف پذیر است.از دسته ماشین ظرفشویی های کم مصرف و کم صداست.
  نمایش سریع محصول
 • ماشین ظرفشویی زیمنس مدل SN 278 l 10 TM

  22,325,249 تومان
  ظرفشویی زیمنس مدل SN278
  نمایش سریع محصول
 • ماشین ظرفشویی زیمنس مدل SN236 W 10 MM

  18,699,568 تومان
  ماشین ظرفشویی زیمنس مدل SN236 W 10MM
  نمایش سریع محصول
 • ماشین ظرفشویی زیمنس مدل SN236 W 10 NM

  15,913,518 تومان
  ماشین ظرفشویی زیمنس13 نفره مدل SN236 W 10 NM  یکی از محصولات کمپانی SIEMENS است.ماشین ظرفشویی زیمنس جز کم مصرف و کم صداترین ماشین ظرفشویی قرار گرفته است،و در هر بار شست و شو تقریبا 7.5 لیتر آب مصرف میکند،یکی دیگر از مزایای این ماشین ظرفشویی خشک کردن اقتصادی آن از طریق فناوری zeolith.این فناوری به معنای توانایی جذب رطوبت می باشد و خشک کردن ظروف در کمترین زمان ممکن…
  نمایش سریع محصول
 • ماشین ظرفشویی زیمنس مدل SN25D800GC142

  تومان
  ماشین ظرفشویی زیمنس مدل SN25D800GC142 شامل برنامه های شستشوی سریع{Quick wash}،شستشوی متمرکز{intensive}،شستشوی اقتصادی{Eco}،شستشوی اتوماتیک{auto45_60 c}،پیش شستشو{pre_rinse}،شستشوی متغیر {vario speed} است.و همپنین دارای سیستم تشخیص نشتی آب و سیستم حفاظت از ظروف شیشه ای می باشد.
  نمایش سریع محصول
 • ماشین ظرفشویی زیمنس مدلSN236 l 10 NM

  15,413,612 تومان
  ماشین ظرفشویی زیمنس مدل SN236 l 10NM یکی از محصولات بنام و معتبر SIEMENS است.این محصول کشور آلمان و منتاژ ترکیه می باشد،و همچنین دارای برنامه ی شستشوی قوی،شستشوی سریع،شستشوی حالت شب و اقتصادی می باشد.ظرفشویی زیمنس بر روی پنل خود دارای نمایشگر لمسی و کلید های مختلف برای تنظیم برنامه شستشو است.
  نمایش سریع محصول

محصولات برند زیمنس
زیمنس به انگلیسی Siemense شرکت خوشه ای آلمانی و چند ملیتی است که در سال ۱۸۴۷ توسط ارنست فون در شهر برلین آلمان تاسیس شد. محصولات زیمنس در زمینه های مختلفی همچون سامانه های اعلام حریق، قطار ،تجهیزات تولید برق و تجهیزات مخابراتی، نورپردازی، تجهیزات پزشکی ،اتوماسیون صنعتی ،سیستم های خودکار سازی و لوازم خانگی به بازار عرضه می گردد. شرکت زیمنس به چهار قسمت انرژی ،صنعتی ،پزشکی و زیرساخت های شهری تقسیم می شود. از بزرگترین اکتشافات این شرکت می شود به کشف اصول و ساخت دینام الکتریکی در سال ۱۸۶۶ اشاره کرد که در سال ۱۸۶۷ به نام ورنوفون زیمنس ثبت شد. لوازم تولیدی این شرکت همانطور که از کیفیت و تنوع بالایی در زمینه لوازم خانگی دارد، از پرفروش ترین های این عرصه نیز به حساب می آید. این شرکت از قدرتمند ترین های عرصه خود است و محصولات باکیفیتی در عرصه های تولید خود ارائه می کند. از پرفروش ترین لوازم خانگی زیمنس می توان به جارو برقی اتو و اتو بخار آن اشاره کرد. همچنین می توان از محصولات دیگری مثل اسپرسوساز ،توستر ،قهوه ساز ،کتری برقی، آب مرکبات گیری، چرخ گوشت و بسیاری از محصولات دیگر که ر از معروفترین محصولات این برند هستند، نام برد. برند زیمنس هم از آن گونه برندهایی است که هر فروشگاه اینترنتی و فروشگاه های سطح شهر قسمتی از وب‌سایت و مغازه خود را به این برند تخصیص داده‌ند. چرا؟ به دلیل پرطرفدار بودن آن. شما هم هم اکنون می توانید محصولات شرکت زیمنس در فروشگاه لوازم خانگی کاوانی را ببینید.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه