سنکور Sencor

55 کالا

 • آب مرکبات گیری سنکور مدل SCJ6050SS

  895,000 تومان
  این محصول کمپانی سنکور مناسب برای تهیه ی آبمیوه های تازه از مرکبات (آب پرتقال ، آب لیمو و غیره) طراحی شده است.بدنه بیرونی از استیل ضدزنگ که بسیار با دوام است ساخته شده است.دارای دو اندازه مخروط آبمیوه گیری: مخروط آبمیوه گیری کوچک (مناسب برای لیموترش) ، مخروط آبمیوه گیری بزرگ (مناسب برای پرتقال). با آبمیوه های طبیعی سالم زندگی کنید.
  نمایش سریع محصول
 • آبمیوه گیر سنکور مدل SJE 1055ss

  تماس بگیرید
  خرید آبمیوه گیری تک کاره سنکور « SJE 1055SS Sencor » تولید شده توسط کمپانی سنکور دارای کارایی و امکانات ویژه ای است که از این میان می توان به توان مصرفی آن اشاره کرد که برابر با 800 وات بوده و از همه مهمتر به عملکرد دو سرعته « 2speeds » مجهز شده است . این آبمیوه گیری حرفه ای با یک کاربرد ویژه از جمله آبمیوه گیری با…
  نمایش سریع محصول
 • آبمیوه گیر سنکور مدل SJE 5050ss

  تماس بگیرید
  خرید آبمیوه گیری تک کاره سنکور « SJE 5050SS Sencor » تولید شده توسط کمپانی سنکور دارای کارایی و امکانات ویژه ای است که از این میان می توان به توان مصرفی آن اشاره کرد که برابر با 1200 وات بوده و از همه مهمتر به عملکرد 5 سرعته « 5speeds » مجهز شده است . این آبمیوه گیری حرفه ای با یک کاربرد ویژه از جمله آبمیوه گیری با…
  نمایش سریع محصول
 • آبمیوه گیر سنکور مدل SSJ4043

  تماس بگیرید
  قدرت آبمیوه گیری سنکور مدل SSJ4043W واقعا فوق العاده است .با داشتن 400 وات توان واقعی میتوان گفت یکی از بهترین آبمیوه گیری های حال حاضر بازار محسوب میشود. از دیگر ویژگی های موتور این آبمیوه گیر توانایی کارکردن با آن تا 15 دقیقه به صورت مداوم و سرعت پایین 60 دور در دقیقه برای جذب و گرفتن کلیه ویتامین های میوه ، توانایی گرفتن انواع آب میوه ها و بسیار…
  نمایش سریع محصول
 • آبمیوه گیری سنکور مدل SJE1055SS

  تومان
  آبمیوه گیری سنکور مدل SJE1055SS دارای سیستم محافظت سه گانه برای بهبود ایمنی ،دارای تفاله گیر،سیستم ضد چکه ،فیلتر قابل شستشو
  نمایش سریع محصول
 • آبمیوه گیری سنکور مدل SJE5050SS

  تومان
  آبمیوه گیری سنکور مدل SJE5050SS دارای فیلتر قابل شستشو، فناوری ضد چکه،قابلیت تنظیم سرعت به 2 حالت
  نمایش سریع محصول
 • اتو سنکور مدل SSI 8440GR

  تماس بگیرید
  اتو سنکور مدل SSI8440GR یکی از ساخته های این شرکت تولید کننده لوازم خانگی در زمینه اتو است. این محصول دارای عملکرد های عالی از جمله ضد رسوب بود ، ضد چکه بودن و دارای اسپری آب است.این اتو همچنین با قدرت 2200 وات ، ظرفیت مخزن 380 میلی لیتری و طول سیم 1.9 متری است که آن را یکی از بهترین اتو ها برا لباس ها تبدیل کرده است.
  نمایش سریع محصول
 • اتو سنکور مدل SSI 8441VT

  تماس بگیرید
  اتو سنکور مدل SSI8441VT یکی از ساخته های این شرکت تولید کننده لوازم خانگی در زمینه اتو است. این محصول دارای عملکرد های عالی از جمله ضد رسوب بود ، ضد چکه بودن و دارای اسپری آب است.این اتو همچنین با قدرت 2200 وات ، ظرفیت مخزن 380 میلی لیتری و طول سیم 1.9 متری است که آن را یکی از بهترین اتو ها برا لباس ها تبدیل کرده است.
  نمایش سریع محصول
 • اتو سنکور مدل SSI2027BL

  تماس بگیرید
  اتو سنکور مدل SSI2027BL یکی از ساخته های این شرکت تولید کننده لوازم خانگی در زمینه اتو است. این محصول دارای عملکرد های عالی از جمله ضد رسوب بود ، ضد چکه بودن و دارای اسپری آب است.این اتو همچنین با قدرت 2200 وات ، ظرفیت مخزن 200 میلی لیتری و طول سیم 1.9 متری است که آن را یکی از بهترین اتو ها برا لباس ها تبدیل کرده است.
  نمایش سریع محصول
 • اتو سنکور مدل SSI2028YL

  تماس بگیرید
  اتو سنکور مدل SSI2028YL یکی از ساخته های این شرکت تولید کننده لوازم خانگی در زمینه اتو است. این محصول دارای عملکرد های عالی از جمله ضد رسوب بود ، ضد چکه بودن و دارای اسپری آب است.این اتو همچنین با قدرت ۱۶۰۰ وات ، ظرفیت مخزن ۲۰۰ میلی لیتری و طول سیم ۱.۹ متری است که آن را یکی از بهترین اتو ها برا لباس ها تبدیل کرده است.
  نمایش سریع محصول
 • اتو سنکور مدل SSI5420RD

  تماس بگیرید
  اتو سنکور مدل SSI5420RD در دو رنگ قرمز و آبی با توان خروجی 2200 وات و وزن 1.2 کیلوگرم بسیار سبک و کاربردی می باشد. ظرفیت مخزن این اتو 260 میلی لیتر بوده و طول سیم آن 1.9 متر می باشد.
  نمایش سریع محصول
 • اتو سنکور مدل SSI5421TQ

  تماس بگیرید
  اتو سنکور مدل SSI5421TQ یکی از ساخته های این شرکت تولید کننده لوازم خانگی در زمینه اتو است. این محصول دارای عملکرد های عالی از جمله ضد رسوب بود ، ضد چکه بودن و دارای اسپری آب است.این اتو همچنین با قدرت 2200 وات ، ظرفیت مخزن ۲۶۰۰ میلی لیتری و طول سیم ۱.۹ متری است که آن را یکی از بهترین اتو ها برا لباس ها تبدیل کرده است.
  نمایش سریع محصول
پیگیری سفارش
لیست مقایسه