سامسونگ samsung

52 کالا

 • تلویزیون 32 اینچ سامسونگ مدل N5000

  تماس بگیرید
  تلویزیون 32 اینچ N5000 ساخته برند محبوب و شناخته شده‎ی سامسونگ است که با امکانات و تکنولوژی‎هایی نظیر Clean View و Wide Color Enhancer میتواند انتظارات شما را برای تلویزیون اتاقتان با قیمت مناسب خود برآورده کند.
  نمایش سریع محصول
 • تلویزیون 40 اینچ سامسونگ مدل N5000

  تماس بگیرید
  تلویزیون 40 اینچ مدل N5000 ساخته برند پرطرفدار و شناخته شده‎ی سامسونگ با کیفیت عالی فول اچ‎دی است که با امکانات و تکنولوژی‎هایی نظیر Clean View و Wide Color Enhancer میتواند انتظارات شما را برای تلویزیون فضای شما با قیمت مناسب خود برآورده کند.
  نمایش سریع محصول
 • تلویزیون 43 اینچ سامسونگ مدل N5000

  تماس بگیرید
  تلویزیون 43 اینچ N5000 ساخته برند پرطرفدار و شناخته شده‎ی سامسونگ با کیفیت عالی فول اچ‎دی است که با امکانات و تکنولوژی‎هایی نظیر Clean View و Wide Color Enhancer میتواند انتظارات شما را برای تلویزیون فضای شما با قیمت مناسب خود برآورده کند.
  نمایش سریع محصول
 • تلویزیون 43 اینچ سامسونگ مدل RU7170

  تماس بگیرید
  از دیگر محصولات برند محبوب و شناخته‎شده‎ی سامسونگ میتوان به مدل RU7170 اشاره کرد که همچون دیگر محصولات با امکانات و قابلیت‎هایی نظیر موتور قوی UHD Engine و ارتباط با دنیای بیرون از طریق وایفای شما را در ساختن خاطرات خوب همراهی میکند.
  نمایش سریع محصول
 • تلویزیون 49 اینچ سامسونگ مدل M6500

  تماس بگیرید
  یکی دیگر از محصولات برند بسیار محبوب و شناخته شده‎ی جهانی سامسونگ، تلویزیون منحنی m6500 است که با داشتن صفحه‎ی خمیده با شدت انحنای 4,200R و کیفیت تصویر فول ‎اچ‎دی ظاهر اتاق شما را متحول میسازد. از برتری‎های این سری میتوان به داشتن تکنولوژی +Wide Color Enhancer و PurColor اشاره کرد.
  نمایش سریع محصول
 • تلویزیون 49 اینچ سامسونگ مدل N5370

  تماس بگیرید
  از دیگر محصولات شرکت کره‎ای سامسونگ تلویزیون 49 اینچ n5370 است که با قیمتی مناسب در بازار موجود است و امتیازات و امکانات ویژه‎ای را در اختیار شما میگذارد. از جمله این امتیازات میتوان به داشتن PQI 500 اشاره کرد. این محصول با داشتن تکنولوژی‎های روز خود مانند Contrast Enhancer و PurColor بسیاری از انتظارات شما را برآورده میکند.
  نمایش سریع محصول
 • تلویزیون 49 اینچ سامسونگ مدل RU7100

  تماس بگیرید
  این تلویزیون تخت و هوشمند 49 اینچ با طراحی نازک و مدرن خود مناسب برای فضای اتاق شماست که با قابلیت+HDR 10 کیفیت رنگی مثال‎زدنی را برای شما به ارمغان میآورد. در کنار تمام این‎ها راحتی را در کنترل خود خواهید داشت.
  نمایش سریع محصول
 • No thumb

  تلویزیون 49 اینچ سامسونگ مدل RU7300

  تماس بگیرید
  با صفحه نمایش منحنی و موتور UHD Engine خود را در صحنه غرق کنید. تلویزیون RU7300 سامسونگ با بهره‎گیری از فناوری های نوین نظیر تقویت کننده عمق خودکار و+ HDR 10 و به کمک انحنای 4,200R تجربه‎ای نوین از مناظر را به شما میبخشد.
  نمایش سریع محصول
 • تلویزیون 50 اینچ سامسونگ مدل RU7170

  تماس بگیرید
  سری از محصولات شرکت سامسونگ با ظاهر باریک و مدرن خود شما را در زیباتر کردن اتاقتان یاری خواهد کرد. داشتن پردازنده قوی و تکنولوژی‎هایی مانندMega Contrast و +HDR 10 کیفیت تصویر زیبایی را به شما اهدا میکنند.
  نمایش سریع محصول
 • تلویزیون 50 اینچ سامسونگ مدل TU7000

  تماس بگیرید
  مدل TU7000 ، تلویزیون ساخت سال 2020 از شرکت کره‎ای سامسونگ بوده که با کیفیت تصویر فوق‎العاده خود و طراحی بسیار نازک وارد عرصه رقابت لوازم صوتی و تصویری شده و با قیمتی مناسب طرفداران زیادی را مجذوب خود کرده است.
  نمایش سریع محصول
 • تلویزیون 50 اینچ سامسونگ مدل TU8000

  تماس بگیرید
  از دیگر محصولات تولید شده‎ی شرکت سامسونگ در سال 2020 میتوان به مدل tu8000 اشاره کرد. این محصول هوشمند با طراحی مدرنی عرضه شده و راحتی و زیبایی را به سادگی در اختیار شما میگذارد. به کمک پردازنده قوی این محصول کیفیت تصویری مثال‎زدنی را شاهد خواهید بود.
  نمایش سریع محصول
 • تلویزیون 55 اینچ سامسونگ مدل KS9500

  تماس بگیرید
  با تلویزیون منحنی و با کیفیت شرکت سامسونگ مدل KS9500 آشنا شوید. این محصول با تکنولوژی‎های نوین و قدرتمندی همراه بوده که زیبایی تصویری که میبینید را منحصر به فرد میکند. با بهره‎مندی از طراحی شیک و مدرن خود و همچنین هوش مصنوعی‎اش آرامش را به شما میبخشد.
  نمایش سریع محصول
پیگیری سفارش
لیست مقایسه