ال جی LG

43 کالا

 • یخچال فریزر سامسونگ مدلRZ32

  تماس بگیرید
  فریزر سامسونگ مدل rz32 جزو بهترین فریزرهای سامسونگ در سال 2017 می‌باشد. این فریزر دارای مصرف انرژی بسیار پایینی در مقاسه با یخچال‌های دوقلوی همرده خود است. از ویژگی‌های این محصول می‌توان به آبریز، یخ ساز باریک، چیلر دار، سیستم سرمایش همه جانبه در تمام طبقات و ظرفیت بسیاربالا برای نگهدارای مواد غذایی اشاره کرد.
 • یخچال فریزر ال جی مدل GR-B872

  تماس بگیرید
  یخچال فریزر ال جی GR-B872 در گروه یخچال های بالا پایین جا گرفته است. طراحی یخچال B872 که آلفا 1 نیز نامگذاری شده به گونه ای بوده است که ظرفیت یخچال نسبت به فریزر بیشتر است و برای خانواده هایی مناسب است که کاربرد یخچال برایشان مهم تر از فریزر است.کمپرسور یخچال فریزر GR-B872 ال جی از نوع اینورتر طراحی شده از جمله ویژگی های این کمپرسور میتوان به مصرف انرژی بسیار کم ان اشاره کرد…
 • ماشین ظرفشویی ال جی مدل 325

  20,500,000 تومان
  ظرفشویی ال جی مدل ۳۲۵ یکی از بهترین و عالی ترین ظرفشویی های شرکت ال جی می باشد. این ظرفشویی قابلیت های مختلفی دارد که از جمله مهم ترین آنها به اسپری۴گانه،دایرکت درایو و smartthinQ اشاره کرد.
 • ماشین ظرفشویی ال جی مدل 425

  تماس بگیرید
  ظرفشویی ال جی مدل ۴۲۵ یکی از پر امکانات ترین ظرفشویی های موجود و تولید شده در شرکت ال جی میباشد.از قابلیت های مهم و کاربردی این ظرفشویی می توان به تمیز کردن خودکار و اسپری ۴گانه اشاره کرد.
 • No thumb

  ماشین ظرفشویی ال جی مدل 1464

  تماس بگیرید
  ظرفشویی ال جی مدل 1464 یکی از بهترین ظرفشویی های حاضر و تولید شده توسط شرکت ال جی می باشد.بخار شوی،مصرف انرژی A++ و سه طبقه از آپشن های این ظرفشویی می باشد.
 • ماشین ظرفشویی ال جی مدل 1452

  تماس بگیرید
  ظرفشویی شرکت بزرگ سامسونگ مدل 1452 یکی از بهترین ظرفشوییهای ساخته شده این کمپانی می باشد.فیلتر سه گانه،تصفیه آب،حسگر خاک و مصرف انرژی A++ از قابلیت های ظرفشویی می باشد.
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل G1

  تماس بگیرید
  لباسشویی ال جی مدل G1 یکی از مجهز ترین و شیک ترین لباسشویی های ساخته شده توسط این شرکت می باشد.بخارشوی،۱۳ برنامه شستشو و ۱۰ گزینه ویژه و خیلی تمکانات دیگر روی این این ماشین گماشته شده است.
 • No thumb

  ماشین لباسشویی ال جی مدل v5

  تماس بگیرید
  یخچال ۹ کیلویی ال جی مدل v5 دارای امکانات دیگری همچون،شیک بودن،بخار شوی،ضد چروک و....می باشد.
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل j3

  تماس بگیرید
  لبساشو ۷ کیلویی ال جی مدل j3 از بهترین لباسشویی های موجود و تولید شده در شرکت بزرگ ال جی می باشد.از امکانات دیگر این این لباسشویی میت ان به عیب یابی هوشمند و... اشاره کرد.
 • No thumb

  ماشین لباسشویی ال جی مدل j6

  تماس بگیرید
  لباسشویی ۸ کیلویی ال جی مدل j6 با تنوع و در دو رنگ تولید می شود.رنگ های خاکستری و سفید رنگ های تولیدی این لباسشویی می باشند.امکانات زیاد این لباسشویی باعث محبوبیت آن است.
 • No thumb

  ماشین لباسشویی ال جی مدل j5

  تماس بگیرید
  لباسشویی مدل j5 ساخته یکی از بزرگترین شرکت های سازنده لوازم خانگی یعنی شرکت ال جی می باشد.از دیگر امکانات این ماشین میتوان به ضد چروک،nfcو.. را نام برد.
 • یخچال ساید بای ساید ال جی مدل x247

  44,000,000 تومان
  یخچال ساید بای ساید ال جی مدل x247 از بهترین یخچال های این شرکت کره ای میباشد.این یخچال دارای فیلتر بهداشتی،ظرفیت ۶۶۸ لیتری و اینورتر خطی می باشد.با رنگ خاکستری،این یخچال قابل ست با آشپزخانه شما خواهد بود.
 • یخچال ساید بای ساید ال جی مدل x960

  تماس بگیرید
  یخچال ساید بای ساید ال جی مدل x960 دارای امکانات متنوعی است که می توانید با استفاده از آن ها استفاده از این یخچال را راحت تر استفاده کنید.فیلتر بهداشتی از بهترین و عالی ترین خدمات این یخچال است.
 • No thumb

  یخچال ساید بای ساید ال جی مدل x967

  تماس بگیرید
  یخچال ساید بای ساید ال جی مدل x967 از زیباترین و شیک ترین یخچال های شرکت ال جی با رنگ نقره ای می باشد.این یخچال قابلیت کنترل با wifi دارد و شما میتوانید با استفاده از این قابلیت،از راه دور ان را کنترل کنید.
 • یخچال ساید بای ساید ال جی مدل j34

  76,500,000 تومان
  یخچال ساید لای ساید ال جی مدل j34 دارای ۱۷۱ کیلوگرم وزن بوده و می تواند ظرفیت ۸۸۹ لیتری را در خود جای دهد.فیلتر بهداشتی،اینورتر خطی،لایه ضد باکتری و.... از دیگر امکانات این یخچال می باشند.
 • No thumb

  یخچال ساید بای ساید ال جی مدل X29

  49,000,000 تومان
  یخچال ساید بای ساید ال جی مدل X29 ساخته کشور کره جنوبی استو دارای اماکانات متنوع و جذابی است.یکی از این قابلیت ها درب اینستا ویو است که همراه با کنترل از طریق وای فای آن را جذاب تر هم میکند.
 • یخچال ساید بای ساید ال جی مدل x257

  44,000,000 تومان
  یخچال ال جی مدل x257 ساید با ساید می باشد و دارای قابلیت اینستا ویو می باشد.این یخچال دارای فیلتر بهداشتی می باشد و بد بویی داخل یخچال را می گیرد.این یخچال واقعا عالی است.
 • یخچال ساید بای ساید ال جی مدل j264

  تماس بگیرید
  یخچال ال جی مدل j264 از بهترین یخچال های ال جی می باشد و دارای کمپرسور اینورتر خطی است که با فیلتر بهداشتی توام می باشد.این یخچال قبلیت های دیگری همچون،لایه ضد باکتری،اندازه استاندارد و... نیز دارد.
 • No thumb

  یخچال فریزر ال جی مدل 827

  تماس بگیرید
  یخچال فریز مدل ۸۲۷ ساخته شرکت تولید کننده لوازم خانگی ال جی است.رنگ نقره ای محصول،این قابلیت را به شما می دهد تا بتوانید با هر رنگی در آشپزخانه تان ست بکنید.از دیگر قابلیت های این یخچال میتوان به قابلیت اتصال به آب شهری،دستگیره توکار،fresh zone و .. اشاره کرد.
 • یخچال ساید بای ساید ال جی مدل j267

  50,000,000 تومان
  یخچال ساید بای ساید ال جی مدل j267 ساخت کشور کره است و دارای کمپرسور اینورتر خطی است که در کنار سیستم عیب یابی هوشمند این محصول را متمایز کرده است. یخ ساز سریع از دیگر قابلیت های این یخچال است.
 • یخچال ساید بای ساید ال جی مدل j257

  تماس بگیرید
  یخچال سای بای ساید ال جی مدل j257 ساخت کشور کره می باشد.این یخچال داری ظرفیت ۷۰۰ لیتری و رنگی مناسب است که میتوانید با رنگ آشپزخانه تان ست کنید.فیلتر بهداشتی این یخچال از بوی بد داخل یخچال جلوگیری می کند.
 • No thumb

  یخچال ساید بای ساید ال جی مدل j247

  38,500,000 تومان
  یخچال ساید بای ساید شرکت ال جی مدل j247 با رنگ سیاه و امکانات فوق العاده،مناسب برای کسانیست که یخچالی میخواهند که یک عمر از آن استفاده کنند.ای یخچال ساید بای ساید وزنی حدود ۱۳۰ کیلوگرم دارد و قادر است ۶۶۸ لیتر وسایل را در خود جا دهد.فیلتر بهداشتی نیز از دیگر امکانات این یخچال می باشد.
 • No thumb

  یخچال ساید بای ساید ال جی مدل j337

  49,500,000 تومان
  یخچال ساید بای ساید ساخته شده تو سط شرکت تولید لوازم خانگی ال جی مدل J337 از استیل ضد زنگ ساخته شده و ظاهر بسیار شیک و زیبایی دارد.سیستم عیب یابی هوشمند این یخچال را از دیگر محصولات متمایز میکند.فیلتر بهداشتی نیز در خوشبو نگه داشتن این یخچال نقش مهمی دارد.
 • No thumb

  یخچال ساید بای ساید ال جی مدل j327

  تماس بگیرید
  یخچال ساید بای ساید j327 ساخته شرکت تولید لوازم خانگی ال جی می باشد.و با شیک بودن و رنگ فوق العاده چهره زیبایی به آشپز خانه شما می دهد.این یخچال دارای فیلتر بهداشتی می باشد و از بد بو شدن یخچال جلوگیری می کند.
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل F4V5RYP2T

  تماس بگیرید
  یکی از محصولات سری V(وی) از برند محبوب ال‎جی مدل F4V5RYP2T با ظرفیت زیاد 10.5کیلوگرم است که با تکنولوژی‎های برتر خود علاوه بر تمیزی زیادی که به لباس شما می‎بخشد، به لطف هوش مصنوعی تعبیه شده، وزن و میزان نرمی لباس‎ها را نیز محاسبه کرده و با انتخاب حرکات کارآمدتر به بهترین نحو از البسه محافظت نیز میکند.
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل F4J6TNP8S

  تماس بگیرید
  با داشتن موتور اینورتر Direct Drive ماشین لباسشویی F4J6TNP8S با ایجاد سروصدا و لرزش کمتر به کار خود ادامه میدهد و لباس‎های شما را تمیز میکند.با داشتن تکنولوژی NFC Tag حتی اگر از خانه بیرون رفتید و لباس‎هایتان را فراموش کردید اصلا نگران نباشید زیرا تنها کافیست گوشی خود را دست بگیرید و به ماشین لباسشویی ال‎جی خود برنامه بدهید.
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل F4V509WS

  تماس بگیرید
  یکی از محصولات سری V(وی) از برند محبوب ال‎جی مدل F4V509WS است که با تکنولوژی‎های برتر خود علاوه بر تمیزی زیادی که به لباس شما می‎بخشد، به لطف هوش مصنوعی تعبیه شده، وزن و میزان نرمی لباس‎ها را نیز محاسبه کرده و با انتخاب حرکات کارآمدتر به بهترین نحو از البسه محافظت نیز میکند.
 • No thumb

  ماشین لباسشویی ال جی مدل F4J7FNP8S

  تماس بگیرید
  ماشین لباسشویی نسل جدید سری با طراحی شیک و رنگ خود زیبایی بی‎بدیلی به آشپزخانه شما میبخشد. با داشتن موتور بدون تسمه با صدا و لرزش کمتری میتواند 6 حرکت را برای شستن لباس‎های متنوع شما انجام دهد. همچنین بهره‎مند بودن این محصول از قابلیت اتصال به وایفای و گوشی موبایل راحتی زیادی به شما اهدا خواهد کرد.
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل F4J610SS

  تماس بگیرید
  با داشتن موتور اینورتر Direct Drive ماشین لباسشویی F4J610SS با ایجاد سروصدا و لرزش کمتر به کار خود ادامه میدهد و لباس‎های شما را تمیز میکند.با داشتن تکنولوژی NFC Tag حتی اگر از خانه بیرون رفتید و لباس‎هایتان را فراموش کردید اصلا نگران نباشید زیرا تنها کافیست گوشی خود را دست بگیرید و به ماشین لباسشویی ال‎جی خود برنامه بدهید.
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل F4J6VYP2W

  تماس بگیرید
  با داشتن موتور اینورتر Direct Drive ماشین لباسشویی F4J6VYP2W با ایجاد سروصدا و لرزش کمتر به کار خود ادامه میدهد و لباس‎های شما را تمیز میکند.با داشتن تکنولوژی NFC Tag حتی اگر از خانه بیرون رفتید و لباس‎هایتان را فراموش کردید اصلا نگران نباشید زیرا تنها کافیست گوشی خود را دست بگیرید و به ماشین لباسشویی ال‎جی خود برنامه بدهید.
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل F4J5TNP7S

  تماس بگیرید
  ماشین لباسشویی ال‎جی F4J5TNP7S با ظرفیت 8 کیلوگرم و سرعت 1400 دور بر دقیقه برای خانواده‎های متوسط و پرجمعیت بسیار کارآمد بوده و قدرتمند ظاهر خواهد شد. این محصول با داشتن 14 حالت برای البسه مختلف و موتور بدون تسمه میتواند با 6 نوع حرکت مختلف لباس‎های شمارا به راحتی تمیز کند.
 • ماشین ظرفشویی ال جی مدل DFB512FP

  تماس بگیرید
  ماشین ظرفشویی ال‎جی مدل DFB512FP با داشتن تکنولوژی TrueSteam که با استفاده از بخار آب هم ظروف شمارا میشوید لکه‎ی آبی روی ظروفتان به جا نمیگذارد و جلای خاصی به آنها میدهد، همچنین با داشتن 4 بازو از هر زاویه‎ای لکه‎ها را پاک میکند. با توانایی اتصال به وایفای نیز راحتی دلنشینی به شما میبخشد.
 • ماشین ظرفشویی ال جی مدل D1464CF

  تماس بگیرید
  ماشین ظرفشویی D1464CF از برند معتبر ال‎جی با ظرفیت 14 نفره برای خانواده‌های پر جمعیت گزینه‌ای مناسب است. از قابلیت‎های بینظیر این محصول میتوان به برنامه شستشو با بخار ملایم ( Steam care ) اشاره کرد که به دلیل شستشوی ملایم و آرام برای شستشوی ظروف بسیار ظریف گزینه‌ای مناسب می‌باشد. سایر قابلیت‎ها را میتوانید در توضیحات تکمیلی مشاهده نمایید.
 • ماشین ظرفشویی ال جی مدل DFB512FW

  تماس بگیرید
  ماشین ظرفشویی ال‎جی مدل DFB512FW با داشتن تکنولوژی TrueSteam که با استفاده از بخار آب هم ظروف شمارا میشوید لکه‎ی آبی روی ظروفتان به جا نمیگذارد و جلای خاصی به آنها میدهد، همچنین با داشتن 4 بازو از هر زاویه‎ای لکه‎ها را پاک میکند. با توانایی اتصال به وایفای نیز راحتی دلنشینی به شما میبخشد.
 • ماشین ظرفشویی ال جی مدل DFB425FP

  تماس بگیرید
  ماشین ظرفشویی DFB425FP با استفاده از قابلیت TrueSteam که با استفاده از بخار آب هم ظروفتان را تمیز میکند درخشش بیشتری را به ظروف شما می‎بخشد و لکه‎های آب کمتری به جا میگذارد، همچنین با داشتن 4 بازو از هر زاویه‎ای به جنگ لکه‎ها میرود. با توانایی اتصال به وایفای نیز راحتی دلنشینی به شما میبخشد.
 • خرید یخچال ساید ال جی GC-J247SLUV

  42,300,000 تومان
  یخچال j247 از برند محبوب ال‎جی با طراحی شیک و قیمت مناسبش در قبال امکانات و ویژگی‎های خاصش طرفداران زیادی پیدا کرده است.از توانایی‎های زیادش میتوان به این اشاره کرد که این یخچال به آب شهر متصل میشود و دیگر نیازی ندارید دستی آب وارد آب سرد کن و یا یخساز این محصول کنید.
 • یخچال ال جی مدل GR-X29FTQKL

  49,000,000 تومان
  یخچال ال‎جی مدل با طراحی شیک و عرض کم خود "835m.m" زیبایی خاصی را در آشپزخانه شما به وجود خواهد آورد. تنظیمات این محصول را میتوانید با کمک هوش مصنوعی‎اش به وسیله تلفن همراه خود کنترل کنید. تمام ویژگی‎های ریز و درشت این یخچال نظیر طبقه تاشو و تکنولوژی +Hygiene Fresh راحتی و تازگی را به شما میبخشند.
 • یخچال ال جی مدل GR-J337CSBL

  49,500,000 تومان
  این یخچال دوقلو با اندازه 34 فوت و ظرفیتی خالص 821 لیتر با قابلیت‎های بینظیری همراه بوده که باعث میشوند با صرف 32% انرژی کمتر، به لطف دور این دور یا "سه در" بودن 46.5% کمتر سرما از دست بدهد.همچنین با فیلتر 5 مرحله‎ای خود قسمت بسیار زیادی از باکتری‎های هوازی یخچال را از بین میبرد.
 • یخچال ال جی مدل GR-J327CSBL

  تماس بگیرید
  این یخچال دوقلو با اندازه 34 فوت و ظرفیتی معادل 850 لیتر با قابلیت‎های بینظیری همراه بوده که باعث میشوند با صرف 32% انرژی کمتر، به لطف دور این دور یا "سه در" بودن 46.5% کمتر سرما از دست بدهد.همچنین با فیلتر 5 مرحله‎ای خود قسمت بسیار زیادی از باکتری‎های هوازی یخچال را از بین میبرد.
 • تلویزیون ال جی مدل UN8060

  تماس بگیرید
  این محصول شرکت شناخته ‎شده‎ی ال‎جی آماده است تا با بهره‎گیری از تازه‎ترین تکنولوژی‎های زمینه صدا و تصویر نظیر Ultra Surround و IPS 4K Display و با کمک پردازنده چهار هسته‎ای خود تجربه‎ای متفاوت و واقعی‎تر را به شما ببخشد. همچنین به لطف هوش مصنوعی قوی خود میتواند شما را از کنترل جادویی خود نیز بی‎نیاز کند.
 • تلویزیون ال جی مدل SM8100

  تماس بگیرید
  جدیدترین نسل تلویزیون را مشاهده میکنید: تلویزیون NanoCell . این محصول با استفاده از تکنولوژی نانو بهترین خلوص رنگی را که تا به امروز دیدهاید به شما اهدا میکند. با کمک این فناوری جدید فارغ از زاویه دید شما از کیفیت یکسان و عالی برخوردار خواهید بود که در کنار آن میتوانید از صداهای باکیفیت بهره‎مند شده و همراه خانواده خود از دورهمیها نهایت لذت را ببرید.
 • تلویزیون ال جی مدل NANO80

  تماس بگیرید
  با کیفیت تصویر 4K که با تکنولوژی نانو همراهی شده است دیگر اهمیتی ندارد از چه زاویه‎ای این تلویزیون 55 اینچ را نگاه کنید چراکه کیفیت آن کاهش پیدا نمیکند پس جمع‎هایتان را بزرگتر کرده و باهم از زیباترین و خالص‎ترین رنگهایی که تا به امروز دیده اید لذت ببرید.

نگاهی به تاریخچه ال جی

برند ال جی یکی از بزرگ ترین و شناخته شده ترین برند ها در لوازم الکترونیک می باشد که فعالیت خود را از سال 1958 آغاز کرد. این برند جهانی با توجه به تنوع محصولات و کیفیت بسیار بالایی که محصولاتش دارند ، همواره رقیب سر سختی برای دیگر برند های این زمینه بوده است.

اما جالب است بدانید که ال جی تنها در زمینه لواز الکترونیک فعالیت نمی کند !

این برند کره ای در زمینه های مخابرات و لوازم آرایشی بهداشتی نیز فعالیت گسترده ای دارد ؛ اما چرا تا به حال هیچ لوازم آرایشی با برند ال جی ( LG ) مشاهده نکرده ایم؟ دلیل این امر انحصاری بودن این تولیدات برای کشور کره می باشد.

می توان اینگونه گفت که تنها محصولات الکترونیکی این شرکت بزرگ به بازار جهانی عرضه می شوند و دیگر محصولات و خدمات این شرکت تنها در کشور کره مورد استفاده قرار می گیرند.

” گلداستار | goldstar ” نامی بود که در ابتدای تاسیس شرکت ال جی برای آن انتخاب شد. LG یکی از زیر مجموعه های شرکت لاکی بود که در هنگام مقابله با کمبود لوازم الکترونیکی در کشور کره بعد از جنگ ، تاسیس شده بود.

اما جالب آن است که از جدود دو سال پیش شرکت ال جی زیر مجموعه ای با نام سیگنیچر (Signature) به معنی امضا را تاسیس کرد که تمامی محصولات لاکچری و رده بالای این برند با عنوان این زیر مجموعه یعنی سیگنیچر روانه بازار می شوند.

سامسونگ یا ال جی؟

lg با وجود محبوبیت بالا در بازار ایران ، همواره رقیبی سر سخت به نام سامسونگ داشته است. رقابت بالای این دو برند تقریبا باعث سلیقه ای شدن انتخاب در میان محصولاتشان شده بود و دیگر هیچ کدام از این برند ها برتری چشمگیری نسبت به یکدیگر نداشتند.

اما امروزه رقابت بازار لوازم خانگی در ایران بین برند هایی همچون فیلیپس ، بوش ، سامسونگ و .. می باشد و دیگر مردم برای خرید یخچال تنها به ال جی یا سامسونگ فکر نمی کنند.