کارچر karcher

3 کالا

 • بخارشوی کارچر مدل SC3

  بخارشوی کارچر مدل SC3

  3,950,000 تومان
  بخارشوی کارچر مدل SC3 با طراحی بسیار پیشرفته و قابلیت های فراوان،تمیز کردن انواع سطوح را به راحتی انجام میدهد.همچنین برای اینکه این دستگاه در حالت پارکینگ قرار گیرد و لوله ی بخارشوی عمود و بدون تکیه گاه بایستد،در پشت دستگاه جایگاهی برای ایستادن لوله ی متصل شده به سری وجود دارد.سیمی که برای اتصال برق ،در این بخارشوی استفاده شده،طولی برابر با 4 متر دارد و به کاربر این…
 • بخارشوی کارچر مدل SC2

  بخارشوی کارچر مدل SC2

  3,350,000 تومان
  بخارشوی کاچر مدل SC2 با فشار بخار می تواند بدون استفاده از مواد شوینده، پاک کنندگی قدرتمندی را تنها با استفاده از آب ایجاد کند.طراحی سبک وزن(کمتر از 3 کیلوگرم) این بخارشوی جابجایی آن را در محیط خانه بسیار آسان می سازد.حدود 5 تا 6 دقیقه زمان لازم است تا آب گرم شود و دستگاه آماده شود و با هر یک لیتر آبی که داخل بخارشوی می ریزید می توانید…
 • جاروبرقی کارچر مدل WD3PREMIUM

  5,800,000 تومان
  جاروبرقی کارچر مدل WD3PREMIUM یکی از ساخته های این شرکت سازنده لوازم خانگی در زمینه جاروبرقی است.این جارو برقی دارای قدرت 1000 واتی و قدرت مکش 200 واتی است. این جارو برقی با فیلتر کارتریج و نظافت کف و فرش خیس و خشک یکی از بهترین گزینه های موجود برای نظافت خانه شماست.

برند کارچر:

شصت و دومین برند کشور آلمان که با کسب بیش از 100جایزه از 35 موسسه بین المللی از سال 1935 که توسط آلفرد کارچر تاسیس شد تا به الآن کسب کند.

برند کارچر فعالیت خود را با تولید انواع هیتر ، بخاری کابین هواپیما و کوره سختکاری آلیاژ در شهر وینندن آلمان شروع کرد و طی این سالیان کسب و کار خود را به خوبی گسترش داده و به یکی از برند های معتبر و محبوب لوازم خانگی تبدیل شود.

از وارد شدن کلمه کارچر به 7 لغت نامه معروف دنیا با معنی نظافت کاری ، می توان به محبوبیت بسیار زیاد این برند در اروپا پی برد. این برند محبوب همچنین فعالیت های فرهنگی و محیط دوستانه ای از جمله پاکسازی مکان های تاریخی و عمومی در بیش از 20 کشور دنیا ، آّرسانی به مردمان نیازمند و …. اشاره کرد.

برند کارچر رقیبی سخت برای برند هایی همچون بوش ، ویرپول ، فیلیپس و … در دنیای لوازم خانگی به حساب می آید.