ژانومه janome

44 کالا

 • اتو پرس ژانومه مدل 2750اتو پرس ژانومه مدل 2750

  اتو پرس ژانومه مدل 2750

  تماس بگیرید
  اتو پرس ژانومه مدل 2750با حداکثر توان 1600 وات برای اتوکشی انواع لباس و پارچه از جنس الیاف طبیعی بسیار مناسب است . همچنین این محصول دارای سیستم قطع کننده خودکار است،تنظیم میزان بخار دهی و سایر امکانات منحصر به فرد است که میتواند انتخاب خوبی برای شما باشد.
  نمایش سریع محصول
 • اتو پرس ژانومه مدل 2900

  تماس بگیرید
  اتو پرس ژانومه مدل2900 یکی دیگر از محصولات با کیفیت پرکاربرد شرکت ژانومه است. این اتو دارای ویژگی هایی همچون قطع کننده خودکار،بخاردهی پیوسته و لحظه ای...میباشد.اگر دنبال اتویی با دوام با کارایی بالا هستید این محصول را از دست ندهید.
  نمایش سریع محصول
 • اتو پرس ژانومه مدل 3000

  تماس بگیرید
  اتو پرس ژانومه 3000 اولین نسل از اتو پرس های این سری می باشد.این اتو با قدرت1600وات و کارایی بالامیتواند انتخابی منحصر فرد برای شما باشد.گنجایش مخزن اتو 300میلی متر میباشد.همچنین از دیگر امکانات این محصول میتوان به قطع شدن خودکار بعد از 10 ثانیه اشاره کرد.
  نمایش سریع محصول
 • اتو پرس ژانومه مدل 3400

  تماس بگیرید
  اتو پرس ژانومه  مدل ۳۴۰۰ یک محصول زیبا با کارایی بالاو با حداکثرتوان ۱۶۰۰ وات است که با قدرت بخار مناسب به راحتی تمام چروک های موجود روی پارچه را از بین می برد. سیستم بخار این دستگاه از قسمت بالا بوده و همچنین زمان آماده شدن دستگاه برای بخار دهی 3 دقیقه میباشد.
  نمایش سریع محصول
 • اتو پرس ژانومه مدل 4000

  تماس بگیرید
  اتو پرسی ژانومه مدل 4000 اتویی بی همتا جهت اتو کشی لباسها می باشد. .این محصول دارای مخزن آبی با گنجایش 800 سی سی میباشد که در زمان اتوکشی نیز در صورت خالی شدن مخزن، می توان پر نمود. همچنین این اتو مجهز به سیستم بخار از زیر است که سبب بهتر باز شدن چروک های لباس و اتوکشی بهتر لباس ها می گردد. این اتو همچنین مجهز به کارتریچ…
  نمایش سریع محصول
 • اتو پرس ژانومه مدل 4200

  تماس بگیرید
  اتو پرسی ژانومه  مدل 4200 اتویی منحصر به فرد برای انواع لباس ها میباشد. این اتوی پرسی دارای مخزن آب 800 میلی لیتری است که دارای نشانگر سطح آب بوده و می توان آن را با آب معمولی یا آب مقطر پر کرد. همچنین در زمان اتوکشی نیز در صورت خالی شدن مخزن، می توان آن را جدا نموده و پر نمود. اتو پرسی ژانومه مجهز به سیستم بخار از…
  نمایش سریع محصول
 • اتو پرس ژانومه مدل 4600

  تماس بگیرید
  اتو پرس ژانومه مدل 4600 با حداکثر توان 2200 وات برای اتوکشی انواع لباس و پارچه از جنس الیاف طبیعی بسیار مناسب می باشد وبه دلیل داشتن رده انرژیAمیتواند با  مصرف کم نتیجه ی بسیار مطلوبی در از بین بردن چروک انواع پارچه ها بدهد . کفه این اتو از جنس آلومینیوم می باشد و با فشار 50 کیلوگرمی که بر پارچه وارد می کند، چین چروک های لباس ها…
  نمایش سریع محصول
 • اتو پرس ژانومه مدل 4650

  تماس بگیرید
  اتو پرس ژانومه مدل 4650 با حداکثر توان 1880 وات برای اتوکشی انواع لباس و پارچه از جنس الیاف طبیعی بسیار مناسب است . کفه این اتو از جنس آلومینیوم می باشد و با فشار 50 کیلوگرمی که بر پارچه وارد می کند، میتوانید بهترین نتیجه را مشاهده کنید.همچنین این محصول ساخت کشور چین میباشد.
  نمایش سریع محصول
 • اتو پرس ژانومه مدل 4900

  تماس بگیرید
  اتو پرس ژانومه مدل 4900 یک دستگاه زیبا و پر قدرت با حداکثرتوان ۲۲۰۰ وات است که به راحتی تمامی چروک های پارچه را از بین می برد. سیستم بخار این دستگاه از بالا بوده وخروجی بخار آن 90 گرم در دقیقه میباشد  همچنین دستگاه پس از روشن کردن طی گذشت ۳ دقیقه آماده ی بخاردهی می گردد.
  نمایش سریع محصول
 • اتو پرس ژانومه مدل 4950

  تماس بگیرید
  اتو پرس ژانومه  مدل ۴۹۵۰ با حداکثر توان ۱۸۸۰ وات محصولی ویژه برای اتوکشی انواع پارچه و لباس میباشد که دارای کارایی بالا و مصرف کم است. اتو پرس ژانومه با فشار ۵۰ کیلویی که روی لباس و پارچه وارد میکند موجب از بین رفتن تمام چین و چروک های آن میشود.
  نمایش سریع محصول
 • اتو پرس ژانومه مدل 5000

  تماس بگیرید
  اتو پرس ژانومه مدل 5000 دارای توان 2200 وات می باشد که برای اتو کشی  انواع پارچه ها بسیار مناسب میباشد. به دلیل بزرگ بودن صفحه این مدل اتو میتوان برای اتو کردن لباس های پهن از این محصول استفاده کرد. مخزن آب این اتو پرس 800 میلی لیتر می باشد که در حین کار کردن با اتو شما می توانید آن را پر کنید. زمان آمادگی بخار این محصول…
  نمایش سریع محصول
 • اتو پرس ژانومه مدل 5600

  تماس بگیرید
  اتو پرس ژانومه مدل5600 با توان 1600 وات میتواند انواع لباس هارا را به راحتی و با بهترین شکل اتو کند.اتو پرس ژانومه به دلیل نیروی بخار بالا به آسانی چین و چروک های روی پارچه ها را از بین میبرد.خروجی بخار این اتو 90 گرم بر دقیقه میباشد.
  نمایش سریع محصول

محصولات برند ژانومه Janomeh

ژانومه به انگلیسی Janomeh بزرگترین ارائه کننده محصولات دوخت و دوز خانگی در سطح بین‌المللی است که در سال ۱۹۲۱ در توکیو پایتخت ژاپن بنیان نهاده شد. دفتر مرکزی ژانومه امروزه در هاچی واچی ژاپن قرار دارد و کارخانه‌های تولیدی آن در کشورهای ژاپن ،تایوان و تایلند مستقر هستند. محصولات برند ژانومه بیشتر در زمینه دوخت و دوز تولید می شوند ولی این شرکت محصولات دیگری در حوزه لوازم خانگی نیز تولید می کند، اما محوریت اصلی ان تولید لوازم با کیفیت دوخت و دوز است. محصولات برند ژانومه با به کارگیری آخرین فناوری روز دنیا ،الگوی عالی برای صنعت دوخت و دوز به حساب می‌آید. سالهاست که اتو پرس و چرخ خیاطی ژانومه به عنوان پرتیراژترین محصولات دوخت و دوز در جهان تولید می شوند و هم اکنون اتوپرس‌های ژانومه بالغ بر ۱۲۰ مدل متنوع و چرخ خیاطی های آن بالغ بر ۷۰ مدل، در بازار کشور ایران در حال عرضه است. از محصولات این شرکت می توان به چرخ خیاطی، اتو پرس، سماور برقی، بخار شوی ،جاروبرقی، قیچی خیاطی، مخلوط کن ،سشوار مسافرتی و آسیاب قهوه اشاره کرد.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه