بلک اند دکر black-and-decker

2 کالا

 • جارو شارژی بلک اند دکر مدل PV1425Nجارو شارژی بلک اند دکر مدل PV1425N

  جارو شارژی بلک اند دکر مدل PV1425N

  تماس بگیرید
  جارو شارژی بلک اند دکر مدل PV1425N محصولی با صدای 63 دسی بل است که کار طولانی مدت با آن شما را اذیت نمیکند.مهمترین ویژگی این جارو شارژ دهی و عمر باتری است.جنس باتری این محصول لیتیوم یونی میباشد.باتری های لیتیوم یونی را از آن جهت که طول عمر بیشتری دارند و اغلب قادرند تا ۱۳۰۰ بار شارژ شوند.
 • جارو شارژی بلک اند دکر مدل DVJ320Jجارو شارژی بلک اند دکر مدل DVJ320J

  جارو شارژی بلک اند دکر مدل DVJ320J

  تماس بگیرید
  جارو شارژی بلک اند دکر مدل DVJ320J بسیار سبک و به راحتی جا به جا میشود.قدرت این جارو برقی 21.6 وات میباشد.جارو برقی های شارژی به راحتی قابل حمل بوده و برای تمیز کردن قسمت هایی از منزل که دسترسی به آن ها دشوار است استفاده میشوند.

محصولات برند بلک اند دکر

بلک اند دکر به انگلیسی Black and Decker شرکت آمریکایی تولید کننده ابزار الکتریکی، لوازم جانبی، سخت افزار و انواع لوازم الکتریکی می باشد که در سال ۱۹۱۰ توسط دانکن بلک و آلونزو دکر تاسیس شد .نام این برند از به هم پیوستن نام خانوادگی موسسان آن است. دانکن بلک و آلونزو دکر با هم نام بلک اند دکر را به وجود می آورند. این برند حاصل شراکت و همکاری دو مهندس نخبه و کار آفرین است. بلک و دکر در سال ۱۹۱۰ با راه اندازی کارگاهی در بالتیمور مریلند اقدام به راه‌اندازی این شرکت کردند. محصولات برند بلک اند دکر اکثراً در حوزه‌ی ابزارآلات است. به طوری که در سال ۱۹۱۷ این شرکت توانست امتیاز دریل با دسته تفنگی و سوئیچ روی بدنه را به نام خود ثبت کند. هنگام جنگ جهانی دوم هم تقاضا برای دریل های قابل حمل این شرکت در کارخانه‌های هواپیماسازی افزایش چشمگیری داشت. پس از جنگ جهانی لوازم تولیدی برند بلک اند دکر از تنوع بیشتری برخوردار شد و خط تولید لوازمی چون پیچ گوشتی برقی، اره برقی، سمباده برقی و بسیاری از لوازم جدید راه اندازی شد. بعد از این موفقیت ها خط تولیدات برند بلک اند دکر در سال ۱۹۲۳ به کشور کانادا آورده شد و کارخانه این شرکت در کشور کانادا شروع به کار کرد. بعد از کانادا در سال ۱۹۲۸ کشور انگلستان و سال ۱۹۲۹ کشور استرالیا هم میزبان کارخانه بلک اند دکر شدند. در تاریخ ۱۲ مارس ۲۰۱۰ این برند توسط شرکت استنلی خریداری شد و شرکت جدیدی به نام استنلی بلک اند دکر احداث شد. محصولات برند بلک اند دکر در حوزه لوازم خانگی از کیفیت و تنوع زیادی برخوردار هستند و تقاضا برای لوازم آن زیاد است. از بهترین تولیدات برند بلک اند دکر در حوزه لوازم خانگی  می‌توان به خردکن ، مخلوط کن ،جاروشارژی ،اسنک و ساندویچ ساز اشاره کرد.