محصولات آ ا گ AEG

26 کالا

 • No thumb

  ماشین ظرفشویی آاگ مدل L7FE86604

  تماس بگیرید
  ماشین لباسشویی آاگ مدلl7fe86604 دارای فناوری oko power ، شستشوی soft plus دارای تاییدیه سبز رنگ woolmark با بهره گیری از فن اوری prosense مجهز به سیستم کنترل aqua control است.
 • جارو شارژی آاگ مدل CX8-60 TM

  جارو شارژی آاگ مدل CX8-60 TM

  تماس بگیرید
  جارو شارژی آاگ مدل cx8-60 tm دارای مخزن قابل شستشو،لامپ LED، رهایی از کرک و مو فقط با فشار یک دکمه.
 • No thumb

  ماشین ظرفشویی آاگ مدل F99709 MOP

  تماس بگیرید
  ماشین ظرفشویی آاگ مدل f99709 mop دارای 9 برنامه شستشو،قفل کودک،دکمه ی لمسی،امکان صرفه جویی در مصرف آّب،سیستم جلوگیری از نشت آب ،سیستم حفاظت از ظروف شیشه ای.
 • جارو شارژی آاگ مدل cx7-35 wr

  جارو شارژی آاگ مدل cx7-35 wr

  تماس بگیرید
  جارو شارژی آاگ یکی از بهترین مدل های جارو شارژی ها است،دارای 3 تنظیم سرعت،دارای چراغ نمایشگر است.
 • No thumb

  ماشین لباسشویی L7FEE842R

  تماس بگیرید
  ماشین لباسشویی آاگ مدل l7fee842r دارای برنامه شستوی متنوعی مانند تاخیر در شستشو،شستشوی سریع،شستشوی پارچه های مختلف می باشد.
 • No thumb

  ماشین لباسشویی آاگ مدل L7FEC146R

  تماس بگیرید
  ماشین لباسشویی آاگ مدل l7fec146r دارای سیستم ضد نشت آب، تشخیص کف روی لباس،و بدنه ی جدید ضد لرزش:سکوت و ثبات بیشتر،سنسور جهت بهینه شدن مصرف.
 • No thumb

  ماشین لباسشویی آاگ مدل L8FEC946R

  تماس بگیرید
  ماشین لباسشویی آاگ مدلl8fec946r با ظاهری زیبا از ظاهر زیبای آن مهم تر موتور دیجیتال اینورتر آن است.در این مدل موتورها مگنت جایگزین زغال دیگ شده است،که باعث کاهش صدا و لرزش میشود.
 • No thumb

  ماشین لباسشویی آاگ مدل L9FS86699

  تماس بگیرید
  ماشین لباسشویی آاگ مدل l9fs86699 دارای گزینه شروع با تاخیر،شستشوی سریع،فناوری pro steam جهت برطرف کردن بوی بد و چین و چروک البسه،سنسور کنترل آب جهت جلوگیری از سرریز شدن اب می باشد.
 • No thumb

  جارو برقی آاگ مدل vx8-1-cb-p

  تماس بگیرید
  جارو برقی آاگ مدل vx8-1-cb-p دارای سیم جمع کن پدالی جهت جمع کردن سریع و آسان،و همچنین با چرخ های بزرگ و نرم به منظور مانور آسان حتی هنگام عبور از آستانه ی درب.
 • جارو برقی آاگ مدلvx9-1-wm

  جارو برقی آاگ مدلvx9-1-wm

  تماس بگیرید
  جارو برقی آاگ مدل vx9-1-wm قابلیت جذب مایعات را ندارد،دارای نمایشگر کوچک LED با رده ی ارژی A .
 • No thumb

  جارو برقی آاگ مدل VX9-1-SB-P

  تماس بگیرید
  جارو برقی آاگ مدلvx9-1-sb-p دارای لوله تلسکوپی الومینیومی بسیار سبک،سیستم اتوماتیک کم شدن خودکار قدرت مکش جارو به هنگام گبر کردن تکه ی بزرگ در داخل لوله است.
 • No thumb

  جارو برقی آاگ مدل vx9-2-cr-a

  تماس بگیرید
  جارو برقی آاگ مدل vx9-2-cr-a دارای نشانگر پر بودن مخزن،کنترل دسته،سیم جمع کن خودکار،
 • جاروبرقی AEG مدل VX9-2-OKOجاروبرقی AEG مدل VX9-2-OKO

  جارو برقی AEG مدل VX9-2-OKO

  تماس بگیرید
  جاروبرقی AEG مدل VX9-2-OKO با توان 850 وات به راحتی میتواند انواع سطح را تمیز کند.میزان صدای این جاروبرقی 66 دسی بل میباشد به همین دلیل محصولی کم سر و صدا محسوب میشود.طول سیم این جارو برقی 9 و شعاع عملکرد آن 12 متر میباشد که باعث میشود نیاز چندانی به تعویض پریز برق نداشته باشید.
 • جاروبرقی aeg مدل VX9-1-SB-P

  146,000 تومان
  جارو برقی aeg مدل VX9-1-SB-P یکی دیگر از ساخته های این شرکت تولید کننده لوازم خانگی در زمینه جارو برقی و نظافت خانه است. این جاروبرقی درای قدرت 2200 واتی و میزان صدای 66 دسی بل است. همچنین با دارا بودن فیلتر HEPA 13  و نازل کف و فرش این جاروبرقی به یکی از ایده ال ترین جاروبرقی های موجود برای خانه شما تبدیل شده است.
 • جاروبرقی aeg مدل VX9-1-WM

  تماس بگیرید
  جارو برقی aeg مدل VX9-1-WM یکی دیگر از ساخته های این شرکت تولید کننده لوازم خانگی در زمینه جارو برقی و نظافت خانه است. این جاروبرقی درای قدرت 2200 واتی و میزان صدای 66 دسی بل است. همچنین با دارا بودن فیلتر HEPA 13  و نازل کف و فرش این جاروبرقی به یکی از ایده ال ترین جاروبرقی های موجود برای خانه شما تبدیل شده است.
 • جاروبرقی aeg مدل VX8-2-OKO

  تماس بگیرید
  جارو برقی aeg مدل VX8-2-OKOیکی دیگر از ساخته های این شرکت تولید کننده لوازم خانگی در زمینه جارو برقی و نظافت خانه است. این جاروبرقی درای قدرت 2200 واتی و میزان صدای 58 دسی بل است. همچنین با دارا بودن فیلتر HEPA 13  و نازل کف و فرش این جاروبرقی به یکی از ایده ال ترین جاروبرقی های موجود برای خانه شما تبدیل شده است.
 • جاروبرقی aeg مدل VX8-1-CB-P

  تماس بگیرید
  جارو برقی aeg مدل VX8-1-CB-Pیکی دیگر از ساخته های این شرکت تولید کننده لوازم خانگی در زمینه جارو برقی و نظافت خانه است. این جاروبرقی درای قدرت1800 واتی و میزان صدای 58 دسی بل است. همچنین با دارا بودن فیلتر HEPA  و نازل کف و فرش این جاروبرقی به یکی از ایده ال ترین جاروبرقی های موجود برای خانه شما تبدیل شده است.
 • جاروبرقی aeg مدل VX9-1-oko

  تماس بگیرید
  جارو برقی aeg مدل VX9-1-OKO یکی دیگر از ساخته های این شرکت تولید کننده لوازم خانگی در زمینه جارو برقی و نظافت خانه است. این جاروبرقی درای قدرت2200 واتی و میزان صدای 66 دسی بل است. همچنین با دارا بودن فیلتر HEPA  و نازل کف و فرش این جاروبرقی به یکی از ایده ال ترین جاروبرقی های موجود برای خانه شما تبدیل شده است.
 • جاروبرقی aeg مدل VX9-1-TM-F

  تماس بگیرید
  جارو برقی aeg مدل VX9-1-TM-F یکی دیگر از ساخته های این شرکت تولید کننده لوازم خانگی در زمینه جارو برقی و نظافت خانه است. این جاروبرقی درای قدرت2200 واتی و میزان صدای 66 دسی بل است. همچنین با دارا بودن فیلتر HEPA  و نازل کف و فرش این جاروبرقی به یکی از ایده ال ترین جاروبرقی های موجود برای خانه شما تبدیل شده است.
 • جاروبرقی aeg مدل VX9-1-IW-F

  تماس بگیرید
  جارو برقی aeg مدل VX9-1-IW-Fیکی دیگر از ساخته های این شرکت تولید کننده لوازم خانگی در زمینه جارو برقی و نظافت خانه است. این جاروبرقی درای قدرت2200 واتی و میزان صدای 66 دسی بل است. همچنین با دارا بودن فیلتر HEPA  و نازل کف و فرش این جاروبرقی به یکی از ایده ال ترین جاروبرقی های موجود برای خانه شما تبدیل شده است.
 • جاروبرقی aeg مدل VX9-1-CB-P

  تماس بگیرید
  جارو برقی aeg مدل VX9-1-CB-P یکی دیگر از ساخته های این شرکت تولید کننده لوازم خانگی در زمینه جارو برقی و نظافت خانه است. این جاروبرقی درای قدرت2200 واتی و میزان صدای 66 دسی بل است. همچنین با دارا بودن فیلتر HEPA  و نازل کف و فرش این جاروبرقی به یکی از ایده ال ترین جاروبرقی های موجود برای خانه شما تبدیل شده است.
 • جاروبرقی aeg مدل VX8-2-IW-A

  تماس بگیرید
  جارو برقی aeg مدل  VX8-2-IW-A یکی دیگر از ساخته های این شرکت تولید کننده لوازم خانگی در زمینه جارو برقی و نظافت خانه است. این جاروبرقی درای قدرت2000 واتی و میزان صدای 58 دسی بل است. همچنین با دارا بودن فیلتر HEPA  و نازل کف و فرش این جاروبرقی به یکی از ایده ال ترین جاروبرقی های موجود برای خانه شما تبدیل شده است.
 • جاروبرقی aeg مدل VX8-1-SB-P

  تماس بگیرید
  جارو برقی aeg مدل VX8-1-SB-P یکی دیگر از ساخته های این شرکت تولید کننده لوازم خانگی در زمینه جارو برقی و نظافت خانه است. این جاروبرقی درای قدرت2200 واتی و میزان صدای 61 دسی بل است. همچنین با دارا بودن فیلتر HEPA  و نازل کف و فرش این جاروبرقی به یکی از ایده ال ترین جاروبرقی های موجود برای خانه شما تبدیل شده است.
 • جاروبرقی aeg مدل ASPC7140

  تماس بگیرید
  جارو برقی aeg مدل ASPC7140 یکی دیگر از ساخته های این شرکت تولید کننده لوازم خانگی در زمینه جارو برقی و نظافت خانه است. این جاروبرقی درای قدرت800 واتی و میزان صدای 74 دسی بل است. همچنین با دارا بودن فیلتر HEPA  و نازل کف و فرش این جاروبرقی به یکی از ایده ال ترین جاروبرقی های موجود برای خانه شما تبدیل شده است.
 • جاروبرقی AEG مدل ASPC7110

  تماس بگیرید
  جارو برقی aeg مدل ASPC7110 یکی دیگر از ساخته های این شرکت تولید کننده لوازم خانگی در زمینه جارو برقی و نظافت خانه است. این جاروبرقی درای قدرت750 واتی و میزان صدای 76 دسی بل است. همچنین با دارا بودن فیلتر HEPA  و نازل کف و فرش این جاروبرقی به یکی از ایده ال ترین جاروبرقی های موجود برای خانه شما تبدیل شده است.
 • جارو برقی aeg مدل ASPC7120

  تماس بگیرید
  جارو برقی aeg مدل ASPC7120 یکی دیگر از ساخته های این شرکت تولید کننده لوازم خانگی در زمینه جارو برقی و نظافت خانه است. این جاروبرقی درای قدرت 750 واتی و میزان صدای 74 دسی بل است. همچنین با دارا بودن فیلتر سنتی و نازل کف و فرش این جاروبرقی به یکی از ایده ال ترین جاروبرقی های موجود برای خانه شما تبدیل شده است.

درباره برند لوازم خانگی AEG

برند aeg اوایل شروع کار خود اقلام الکتریکی مثل لامپ، موتور و ژنراتور تولید می کرد. همچنین این شرکت فعالیت های خود را در زمینه ساخت و تولید تکنولوژی انتقال برق ac گسترش داد که همین امر باعث شد که برنده aeg به ثبت اختراعات و نوآوری های بسیار زیادی مخصوصاً در حوزه مهندسی برق با نام aeg دست یابد. این افتخارات باعث شد aeg هرچه بیشتر مردمی تر و ورد زبانها شود. همچنین باعث شد که سالهای طولانی تجهیزات الکتریکی و صنعتی حمل و نقل ریلی آلمان را تامین کند که از با سابقه های این امر محسوب می شود.
آغاز تولید محصولات خانگی
آغاز تولیدات لوازم خانگی توسط این شرکت با یک اختراع در سال ۱۹۰۰ شروع شد. برند aeg اولین سشوار را در سال ۱۹۰۰ اختراع و به بازار عرضه کرد. بعد از آن در سال ۱۹۳۹ نخستین کمپرسور و به دنبال آن اولین یخچال دارای کمپرسور و همچنین اتو هایی با امکان دمای تحت کنترل از اولین اقدامات برند aeg در ساخت محصولات خانگی بوده است. لباسشویی های با سیستم تمام اتوماتیک LAVAMATو ساخت فر تمام الکترونیکی از اقدامات بعدی aeg در زمینه لوازم خانگی بود. بعد از خرید نام تجاری aeg توسط الکترولوکس تا الان تمامی محصولات برند aeg در عرصه دستگاه های صنعتی و لوازم خانگی با نام aeg و تحت لیسانس و مدیریت گروه تجاری الکترولوکس همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد و به ساخت کالاهایی نظیر انواع ماشین لباسشویی و ظرفشویی و غیره می پردازد که اکثر این لوازم در کشور ایتالیا و بعضی از لوازم پرمصرف ساخته شده توسط این کمپانی نیز در کشور آلمان تولید می شوند.

کیفیت لوازم خانگی aeg

کار با این برند ۱۰۰ ساله ، تجربه دلپذیری برای تمام مشتریان خود داشته و نقص چشمگیری در محصولات این کمپانی به چشم نمیخورد .

بیاید از زبان yougov درمورد محصولات آاگ aeg بشنویم :

AEG بیست و پنجمین مارک محبوب لوازم خانگی و هجدهمین برند مشهور جهان است. AEG توسط هواداران اینگونه توصیف می شود: کیفیت خوب ، قابل احترام ، جذاب ، پیشرفته و قابل اطمینان.

برند آاگ (AEG) ساخت کجاست ؟

برند aeg اختصاری از allegemeine elektrizitast gesellschaft به آلمانی است که به معنای شرکت برق عمومی است یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده تجهیزات الکتریکی در دنیا است که توسط امیل راتناو در سال ۱۸۸۳ در برلین بنیاد نهاده شد و در سال ۱۹۸۵ شرکت دایملر بنز aeg را خریداری نمود و به طور کامل با این شرکت یکپارچه شده و به نام دایملر بنز آ.گ درآمدند. در سال ۱۹۹۶ نام تجاری aeg توسط شرکت الکترولوکس تصاحب شد و از سال ۲۰۰۵ در بعضی محصولات این شرکت استفاده می شود.

اقلام لوازم خانگی برند AEG

لوازم خانگی ساخته شده توسط برند aeg
ساید بای ساید های aeg
یخچال های فریزر  aeg
ماشین لباسشویی و خشک کن های aeg
ماشین های ظرفشویی aeg
جاروبرقی های aeg
انواع فر مایکروویو و بخارپز های برند aeg توکار و رومیزی
اسپرسو ساز برند aeg
اجاق گاز توکار aeg
هودaeg
کولر گازی های برند aeg