روش های پرداخت :

فروشگاه کاوانی هوم برای آسایش و راحتی مشتریان خود ، پرداخت هزینه خرید محصولات را به سه روش امکان پذیر کرده است :

1. پرداخت از طریق درگاه بانکی آنلاین :

فروشگاه کاوانی هوم برای راحتی مشتریان عزیز درگاه بانکی آنلاین را فراهم نموده و مشتریان می توانند با هر کارت بانکی بصورت اینترنتی هزینه خرید محصولات را بپردازند.

پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

بهتر است بدانید که با پرداخت اینترنتی ، ارسال محصول خریداری شده به تسریع خواهد افتاد.

برای پرداخت از طریق درگاه بانکی به موارد زیر نیاز خواهید داشت :

  • شماره کارت ( شماره 16 رقمی روی عابر بانک )
  • رمز دوم کارت  ( رمز اینترنتی | برای خرید های بالای 100 هزار تومان احتیاج به رمز اینترنتی پویا خواهید داشت و خرید های کمتر از این قیمت با رمز دوم ثابت امکان پذیر می باشد. )
  • CVV2 ( یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. )
  • تاریخ انقضا ( تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید. )

2. پرداخت از طریق کارت به کارت :

مشتریان عزیزی که به هر دلیل قادر به پرداخت از طریق درگاه بانکی آنلاین نباشند، می توانند مبلغ کالا مورد نظر را از طریق کارت به کارت به شماره کارت 1581-5119-8311-5859 به نام کاوان صالحپور واریز نموده و کالا خریداری شده را تحویل بگیرند.

توجه : بهتر است قبل از خرید محصول با روش کارت به کارت با شماره های 0042 401 – 0918 ، 0571 870 – 0914 تماس حاصل فرموده و هماهنگی های لازم را انجام دهند.

3. پرداخت درب منزل :

پرداخت درب منزل برای رضایت و راحتی مشتریان در فروشگاه کاوانی هوم ممکن می باشد اما این گزینه دارای شرایط خاصی بوده و هر هزینه هر محصولی با این روش قابل پرداخت نمی باشد.

شرایط پرداخت درب منزل :

  • در صورتی که سفارش شما با پست و یا باربری ارسال شود، امکان پرداخت درب منزل را نخواهد داشت.
  • اگر سفارش شما شامل بیش از یک مرسوله باشد، امکان پرداخت درب منزل وجود ندارد.
  • هنگامی که مبلغ سفارش شما بیش از 3 میلیون تومان باشد، پرداخت درب منزل ممکن نمی باشد.
  • اگر کالای شما جزو لوازم سنگین و حجیم باشد، امکان پرداخت درب منزل نخواهد بود.

تمامی خرید هایی که شامل موارد بالا نباشند را می توانید به صورت پرداخت درب منزل خریداری کنید.