در سال 1398 فروشگاه کاوانی هوم به منظور ارتقا سطح خدمت رسانی به مشتریان عزیز و ارائه محصولات اصل و اورجینال پا به عرصه وب نهاده و فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نمود.

فروشگاه کاوانی با اکثر برند های معتبر جهان همانند فیلیپس ، بوش ، ال جی ، سامسونگ و … برای فراهم کردن بهترین محصولات و بالا بردن سطح انتخاب مشتری به طور مستقیم در همکاری بوده و ضمانتی دو ساله برای تمامی محصولاتی که در این فروشگاه عرضه می شود در نظر گرفته است.

همچنین فروشگاه کاوانی در تلاش بوده تا تمامی نیاز های مشتری برای خرید یک کالا به صورت اینترنتی مانند روش های پرداخت هزينه ، راه های ارسال محصول ، قابلیت بازگردانی کالا و … را برای مشتریان خود به بهترین نحوه فراهم کند.

فروشگاه کاوانی با همکاری تیم طراحی سایت و بهینه سازی سه سوت دیزاین در تبریز آماده و همواره در حال بهبود بوده و بخش دیگر تیم کاوانی هوم متشکل از متخصصین بازاریابی و فروش می باشد که تمامی تلاش خود را برای رضایت مخاطب به کار گرفته اند.

فروشگاه کاوانی هوم با رعایت اصول و استاندارد های کسب و کار های اینترنتی، مفتخر به کسب نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت ، معدن و تجارت گردیده است.

این فروشگاه برای پاسخ به سوالات و نیاز های مشتریان عزیز راه ارتباطی تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل را فراهم نموده در طول شبانه روز به طور کامل آماده پاسخگویی به آنها می باشد.

کاوان صالحپور مدیر عامل کاوانی هوم

کاوان صالحپور

هم بنیان گذار
مهرداد مامندی

مهرداد مامندی

هم بنیان گذار